Vanomobil Hoogstraten

Regionaal verkooppunt
St. Lenaartseweg 30
2320 Hoogstraten

Directie

Zaakvoerder
Frank Wouters via 03/420 07 80
frank@vanomobil.be

Verkoop

Robin Vercaemer via 03/420 07 83
Robin@vanomobil.be

Nicolas De Roeck via 03/420 07 83
Nicolas@vanomobil.be

Verhuur

Ilse Van Dooren via 03/420 07 80
ilse@vanomobil.be

Nadine Willemsen via 03/420 07 82
nadine@vanomobil.be

 

Dienst na verkoop

Werkplaats, dienst na verkoop en garantie:
Voor een afspraak voor onderhoud, herstelling,
pech, waarborg en Customer Care:
Nadine Willemsen via 03/420 07 82
nadine@vanomobil.be

Receptie

T: 03/420 07 80
E: hoogstraten@vanomobil.be

Shop & accessoires

Frank Wouters via 03/420 07 80
Frank.wouters@vanomobil.be

Administratie

Ilse Van Dooren via 03/420 07 80
ilse@vanomobil.be

Openingsuren

Maandag - Vrijdag: 8u30 - 12u & 13u30 - 18u
Zaterdag: 10u - 17u
Zondag: gesloten