Vanomobil Deerlijk

Hoofdzetel:
Ter Donkt 38
8540 - Deerlijk

GPS: N 50.847681, W 3.363014

Shop en accessoires

Openingsuren:
Maandag - Vrijdag: 9u00 - 12u00 & 13u15 - 18u00
Zaterdag: 10u00 - 18u00
Gesloten op dinsdag en zondag

Kenneth Catteeuw via 056/430 185
shop@vanomobil.be

Verhuur

Openingsuren:
Maandag - Vrijdag: 9u00 - 12u00 & 13u15 - 18u00
Zaterdag: 14u00 - 18u00
Gesloten op woensdag namiddag en zondag

Cecile Eggermont via 056/430 181
renting@vanomobil.be

Directie

Zaakvoerders:
Véronique Vanhoo via 056/430 183
veronique.vanhoo@vanomobil.be

Ignace Coudron via 056/430 184
ignace.coudron@vanomobil.be

Receptie

Contact:
Tel: 056/430 180
E-mail: deerlijk@vanomobil.be

Openingsuren:
Maandag - Vrijdag: 9u00 - 12u00 & 13u15 - 18u00
Zaterdag: 10u00 - 18u00
Zondag: gesloten

Financieel en Human Resources

Administratie: 
Nathalie Demyttenaere via 056/431 990
nathalie.demyttenaere@vanomobil.be

Boekhouding en personeel: 
Kris Lammens via 056/430 186
kris.lammens@vanomobil.be

Dirk Crombez via 056/430 187
dirk.crombez@vanomobil.be

Verkoop

Openingsuren:
Maandag - Vrijdag: 9u00 - 12u00 & 13u15 - 18u00
Zaterdag: 10u00 - 18u00
Zondag: gesloten

Contactpersonen:
Ronny Debaere via 056/431 996
Ronny.debaere@vanomobil.be
Afwezig op dinsdag

Christophe Berthier via 056/431 992
Christophe.berthier@vanomobil.be
Afwezig op donderdag 

Demsey Bultynck via 056/431 984
Demsey.bultynck@vanomobil.be
Afwezig op woensdag

Jan Fernagut via 056/431 993
Jan.fernagut@vanomobil.be 
Afwezig op dinsdag

Johan Vlieghe via 056/431 994
Johan.vlieghe@vanomobil.be
Afwezig op woensdag

Dienst na verkoop

Werkplaats:
Voor een afspraak voor onderhoud, herstelling, pech:
Véronique Vanhoo via 056/430 183
Veronique.vanhoo@vanomobil.be

Nick Bostoen via 056/431 995
nick.bostoen@vanomobil.be

Voor koetswerkherstellingen en bestekken:
Michiel Deltour via 056/430 182
michiel.deltour@vanomobil.be

Magazijn (onderdelen):
Giovanni Packet via 056/430 189
Giovanni@vanomobil.be

Naverkoop en garantie:
Julie Thibaut via 056/431 997
garantie@vanomobil.be

Opmerkingen of klachten:
Ignace Coudron via 056/430 184
Ignace.coudron@vanomobil.be 

Openingsuren Deerlijk

Openingsuren:
Maandag - Vrijdag: 9u00 - 12u00 & 13u15 - 18u00
Zaterdag: 10u00 - 18u00
Zondag: gesloten